Оперативна пам'ять Kingston Fury Beast DDR4 2x16Gb KF430C16BBK2/32
Відео 7Фото 4 | Товар застарів 10 548 грн. Об'єм пам'яті комплекту: 32; Планок у комплекті: 2; Тип пам’яті: DDR4; Тактова частота: 3000; CAS-латентність: CL16; |
Kingston Fury KF430C16BBK2/32 |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kingston Fury 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kingston Fury.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Хороша пам'ять недорого відносно. Встановив та забув. Гнати не пробував. Перевірив двічі мемтестом – помилок немає. Раніше брав знайомому комплект на 16гб. -Безпроблемна пам'ять. не виявив Alex Crime: користуюся Kingston Fury KF432C16BB1K2/32 менше місяця |
Цікаво, що майже легко (+0,1В) і стало +600 МГц без зміни затримок. Якість, ціна Все добре Максим Сергієнко: користуюся Kingston Fury KF432C16BB1K2/32 більше року |
Додати відгук
Відеоогляди
Модификації Kingston Fury Beast DDR4 2x16Gb
Ціни на Kingston Fury Beast DDR4 2x16Gb |
---|---|---|---|---|
Kingston Fury Beast DDR4 2x16Gb KF426C16BB1K2/32 | від 2 971 грн. | 28 пропозицій | ||
Kingston Fury Beast DDR4 2x16Gb KF426C16BBK2/32 | від 3 042 грн. | 31 пропозиція | ||
Kingston Fury Beast DDR4 2x16Gb KF432C16BB1K2/32 | від 2 982 грн. | 38 пропозицій | ||
Kingston Fury Beast DDR4 2x16Gb KF432C16BBK2/32 | від 3 038 грн. | 36 пропозицій | ||
Kingston Fury Beast DDR4 2x16Gb KF436C18BBK2/32 | від 3 258 грн. | 40 пропозицій | ||
Kingston Fury Beast DDR4 2x16Gb KF437C19BB1K2/32 | від 4 131 грн. | 31 пропозиція |
Рекомендуємо