Оперативна пам'ять Kingston Fury Impact DDR4 1x8Gb KF432S20IB/8
Відео 2Фото 6 |
Kingston Fury KF432S20IB/8 2666 МГц CL15 3200 МГц CL20 |
|
Представник серії Kingston Impact, до якої входять планки SO-DIMM DDR4, розраховані на власників потужних ноутбуків та мініатюрних комп'ютерів. Ця модель прийшла на зміну ОЗП HyperX Impact, яка перейшла до рук Kingston після угоди між HyperX та HP. Модуль Kingston Fury Impact DDR4 1x8Gb має запас пам'яті в 8 ГБ із заявленою тактовою частотою 3200 МГц і пропускною здатністю в районі 25600 МБ/с.
З коробки запускається зі штатними таймінгами CL20 (20-22-22) та напругою 1.2 В. Виробником гарантована повна сумісність із процесорами Intel та AMD останніх поколінь. У Kingston запевнили, що для оновленої версії вони доопрацювали ланцюги живлення, переробили елементну базу та використовували сучасніші чипи пам'яті. Це дозволило досягти більш високої пропускної спроможності при нижчому температурному режимі. Не приклад іншої ноутбучної пам'яті, яку зазвичай купують за принципом «купив і забув», виглядає максимально серйозно. Наприклад, це рідкісна серія SO-DIMM ОЗП, в якій абсолютно всі модулі пам'яті закриті наклейками-теплосемниками, максимальна тактова частота при розгоні може досягати 3200 МГц, а планки підтримують технології розгону Plug N Play і XMP.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kingston Fury 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kingston Fury.
Купити Kingston Fury Impact DDR4 1x8Gb KF432S20IB/8
Усі ціни 32 →Kingston SODIMM DDR4 8GB 3200Mhz FURY Impact Black (KF432S20IB/8) KF432S20 | 919 грн. |
Модуль пам`яті SO-DIMM 8GB/3200 DDR4 Kingston Fury Impact (KF432S20IB/8) K | 919 грн. |
Пам'ять для ноутбука Kingston DDR4 3200 8GB (KF432S20IB/8) KF432S20IB | 919 грн. |
KINGSTON DDR4-3200 8GB (KF432S20IB/8) | 919 грн. |
Память для ноутбуків Kingston Fury 8 GB SO-DIMM DDR4 3200 MHz Impact (KF43 | 1 195 грн. |
норм карта, взявши не комплект а просто 2 різні з різних партій (видно по серійнику) та двоканальний режим все одно запрацював)) Одні із самих топових таймінгів, є можливість активувати XMP профіль що важливо поки нічого Павло Романюк: користуюся Kingston Fury KF432S20IB/8 кілька місяців |
Доноута Asus rog zephyrus підійшла. 3200 МГц, хороша сумісність Ні Sanger: користуюся Kingston Fury KF432S20IB/8 менше місяця |
Та чи працюватиме двохканальний режим в такому разі?
Модификації Kingston Fury Impact DDR4 1x8Gb
Ціни на Kingston Fury Impact DDR4 1x8Gb |
---|---|---|---|---|
Kingston Fury Impact DDR4 1x8Gb KF426S15IB/8 | від 811 грн. | 28 пропозицій | ||
Kingston Fury Impact DDR4 1x8Gb KF432S20IB/8 | від 853 грн. | 32 пропозиції |