Оперативна пам'ять Kingston Fury Impact DDR4 2x8Gb KF432S20IBK2/16
Відео 1Фото 6 |
Kingston Fury KF432S20IBK2/16 2666 МГц CL15 3200 МГц CL20 |
|
Набір із двох модулів оперативної пам'яті стандарту SO-DIMM загальним об'ємом 16 ГБ (2х8 ГБ). Входить до незвичайної продуктової лінійки компактної ОЗП для розгону Fury Impact. Розрахований на розширення поточного набору ОЗП у ноутбуках, ультрабуках та компактних ПК. Ця пам'ять прийшла на зміну ОЗП HyperX Impact, яку Kingston перезапустила після продажу бренду HyperX та HP.
У зв'язку з перезапуском Kingston оголошували про перехід на більш якісні чипи пам'яті, які працюють набагато стабільніше під час сильного розгону. Щоб підвищити шанси на розгін, планки оснастили невеликими чорними теплонаймачами з логотипом серії. Для тих користувачів, які не люблять займатися подібними речами, самостійно передбачена підтримка профілів авторозгону XMP із заздалегідь встановленими налаштуваннями частоти, вольтажу та таймінгів.
Якщо обидва модулі відразу встановити в ноутбук або інший компактний ПК, то за допомогою технології Plug and Play вони заведуть тактову частоту 3200 МГц, забезпечуючи пропускну здатність 25600 МБ/с, що є серйозним результатом для SO-DIMM пам'яті класу DDR4. Працездатність модулів була протестована з конфігураціями на базі мобільних процесорів AMD Ryzen та Intel Core, що вийшли у період з 2014 по 2021 рік.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kingston Fury 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kingston Fury.
Купити Kingston Fury Impact DDR4 2x8Gb KF432S20IBK2/16
Усі ціни 31 →Kingston SODIMM DDR4 16GB (2x8GB) 3200Mhz FURY Impact Black (KF432S20IBK2/ | 1 539 грн. |
Модуль пам`ятi SO-DIMM 2x8GB/3200 DDR4 Kingston Fury Impact (KF432S20IBK2/ | 1 659 грн. |
Пристрій для ноутбука Kingston DDR4 3200 16GB KIT (8GBx2) SO-DIMM FURY Imp | 1 826 грн. |
Kingston Fury 16 Gb (2x8 GB) SO-DIMM DDR4 3200 MHz Impact (KF432S20IBK2/16 | 1 782 грн. |
KINGSTON DDR4-3200 16GB KIT (8GBx2) SO-DIMM FURY Impact (KF432S20IBK2/16) | 1 826 грн. |
Чудова пам'ять, добре встала до i5-10300H на 19-21-21-39 таймінгах, нарікань ніяких не було, з першого дня працює все чудово, не перегрівається, має гарний дизайн Швидка пам'ять, добре працює xmp, значно прискорює роботу процесора, отримав на чіпах Samsung не зауважив p000q: користуюся Kingston Fury KF432S20IBK2/16 більше року |
Модификації Kingston Fury Impact DDR4 2x8Gb
Ціни на Kingston Fury Impact DDR4 2x8Gb |
---|---|---|---|---|
Kingston Fury Impact DDR4 2x8Gb KF426S15IBK2/16 | від 1 711 грн. | 27 пропозицій | ||
Kingston Fury Impact DDR4 2x8Gb KF432S20IBK2/16 | від 1 539 грн. | 31 пропозиція |