Оперативна пам'ять Kingston Fury Beast DDR4 2x16Gb KF436C18BBK2/32
Відео 7Фото 4 |
Kingston Fury KF436C18BBK2/32 |
|
Двоканальний комплект швидкодіючої оперативної пам'яті стандарту DDR4, модулі якого гарантовано стабільно працюють з тактовою частотою 3600 МГц. Складається з двох однорангових планок об'ємом по 16 Гб кожна (2х16 Гб). Виробником позиціонується як продукт верхньої цінової категорії, орієнтований на вимогливих геймерів і ентузіастів, які вміють досягати максимуму продуктивності за рахунок тонкого налаштування режимів роботи основних системних компонентів.
Комплект модулів оперативної пам'яті Kingston Fury Beast DDR4 2x16GB призначений для використання у продуктивних універсальних домашніх і геймерських системах. Його значний об'єм достатній для комфортного геймінгу в будь-яких ААА-тайтлах 2012-2022-го року, стрімінгу, паралельного захоплення відео, спілкування в голосових чатах та інших типових завдань. Завдяки високій тактовій частоті, забезпечується висока пропускна здатність до 28,8 Гбіт/с. Також варто відзначити наявність низькопрофільних алюмінієвих радіаторів теплорозподільників, підтримку технології XMP 2.0, а також здатність стабільно працювати в конфігураціях на базі CPU Intel Core (від 6-го до 12-го покоління) і AMD Ryzen (Zen/Zen2/Zen3).
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kingston Fury 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kingston Fury.
Купити Kingston Fury Beast DDR4 2x16Gb KF436C18BBK2/32
Усі ціни 42 →Kingston DDR4 32GB (2x16GB) 3600Mhz FURY Beast Black (KF436C18BBK2/32) KF4 | 3 499 грн. |
Модуль пам`ятi DDR4 2x16GB/3600 Kingston Fury Beast Black (KF436C18BBK2/32 | 3 499 грн. |
Пам'ять для ПК Kingston DDR4 3600 32GB KIT (16GBx2) Kingston Fury Bea | 3 769 грн. |
Модуль пам'яті DDR4 Kingston FURY Beast 2x16GB 3600MHz (KF436C18BBK2/32) | 3 389 грн. |
KINGSTON DDR4-3600 32GB KIT (16GBx2) KINGSTON Fury Beast (KF436C18BBK2/32) | 3 769 грн. |
Хороша пам'ять недорого відносно. Встановив та забув. Гнати не пробував. Перевірив двічі мемтестом – помилок немає. Раніше брав знайомому комплект на 16гб. -Безпроблемна пам'ять. не виявив Alex Crime: користуюся Kingston Fury KF432C16BB1K2/32 менше місяця |
Цікаво, що майже легко (+0,1В) і стало +600 МГц без зміни затримок. Якість, ціна Все добре Максим Сергієнко: користуюся Kingston Fury KF432C16BB1K2/32 більше року |
Модификації Kingston Fury Beast DDR4 2x16Gb
Ціни на Kingston Fury Beast DDR4 2x16Gb |
---|---|---|---|---|
Kingston Fury Beast DDR4 2x16Gb KF426C16BB1K2/32 | від 2 937 грн. | 27 пропозицій | ||
Kingston Fury Beast DDR4 2x16Gb KF426C16BBK2/32 | від 3 042 грн. | 34 пропозиції | ||
Kingston Fury Beast DDR4 2x16Gb KF432C16BB1K2/32 | від 3 015 грн. | 42 пропозиції | ||
Kingston Fury Beast DDR4 2x16Gb KF432C16BBK2/32 | від 3 044 грн. | 36 пропозицій | ||
Kingston Fury Beast DDR4 2x16Gb KF436C18BBK2/32 | від 3 251 грн. | 42 пропозиції | ||
Kingston Fury Beast DDR4 2x16Gb KF437C19BB1K2/32 | від 3 860 грн. | 34 пропозиції |