Оперативна пам'ять Kingston KVR SO-DIMM DDR4 1x8Gb KVR26S19S8/8
Kingston KVR26S19S8/8 |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kingston 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kingston.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kingston KVR SO-DIMM DDR4 1x8Gb KVR26S19S8/8
Усі ціни 31 →Kingston SODIMM DDR4 8GB 2666Mhz (KVR26S19S8/8) KVR26S19S8/8 | 831 грн. |
Модуль пам`ятi SO-DIMM 8GB/2666 DDR4 Kingston (KVR26S19S8/8) KVR26S19S8/8 | 839 грн. |
Пам'ять для ноутбука Kingston DDR4 2666 8GB, SO-DIMM (KVR26S19S8/8) K | 900 грн. |
KINGSTON DDR4-2666 8GB (KVR26S19S8/8) | 900 грн. |
Kingston 8 Gb SO-DIMM DDR4 2666 MHz (KVR26S19S8/8) | 904 грн. |
ще 20 пропозицій
Підійшла до ноутбука Asus FX502. Працює без проблем, частота 2400 МГц. Сумісність Немає |
За дивною традицією, виробники ноутбуків ставлять лише 1 планку на 8 ГБ із двох можливих. Вже 2 рази доставляв такий модуль до сучасних "гамерських" ноутбуків. Завжди заводилася та працює нормально. Сумісність мені здається навіть із праскою. Ціна Нічого |
Показано 2 з 3 відгуків
ще 1 відгук
18 грудня 2022, 20:39
Подойдёт ли? #
Здравствуйте, подойдёт ли к ноутбуку Acer aspire 7? Процессор AMD ryzen 5 5500 U, видеокарта GeForce RTX 3050 laptop. И если она будет стоять вместе с памятью SK hynix HMA81GS6DJR8N-XN, 8гб.
Показано 3 із 6 запитань
ще 3 запитання
Модификації Kingston KVR SO-DIMM DDR4 1x8Gb
Ціни на Kingston KVR SO-DIMM DDR4 1x8Gb |
---|---|---|---|---|
Kingston KVR SO-DIMM DDR4 1x8Gb KVR24S17S8/8 | від 894 грн. | 11 пропозицій | ||
Kingston KVR SO-DIMM DDR4 1x8Gb KVR26S19S8/8 | від 814 грн. | 31 пропозиція | ||
Kingston KVR SO-DIMM DDR4 1x8Gb KVR26S19S6/8 | від 835 грн. | 25 пропозицій | ||
Kingston KVR SO-DIMM DDR4 1x8Gb KVR32S22S8/8 | від 789 грн. | 33 пропозиції | ||
Kingston KVR SO-DIMM DDR4 1x8Gb KVR32S22S6/8 | від 776 грн. | 19 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →