SSD Kingston DC450R SEDC450R/480G 480 ГБ
Відео 2Фото 3 | Очікується у продажу 3 916 грн. Тип: внутрішній; Об'єм (ГБ): 480; Форм-фактор: 2.5"; Зовнішня швидкість запису (МБ/с): 510; Зовнішня швидкість зчитування (МБ/с): 560; DWPD (разів/день): 0.3; Гарантія виробника: 5 років; Шифрування даних; |
Kingston SEDC450R/480G |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kingston 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kingston.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Kingston DC450R SEDC450R/480G
Ціни на Kingston DC450R SEDC450R/480G |
---|---|---|---|---|
Kingston DC450R SEDC450R/960G 960 ГБ | від 5 243 грн. | 6 пропозицій | ||
Kingston DC450R SEDC450R/1920G 1.92 ТБ | від 9 715 грн. | 1 пропозиція | ||
Kingston DC450R SEDC450R/7680G 7.68 ТБ | від 82 615 грн. | 1 пропозиція |