SSD Kingston DC450R SEDC450R/7680G 7.68 ТБ
Відео 2Фото 3 |
Kingston SEDC450R/7680G |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kingston 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kingston.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Kingston DC450R SEDC450R/7680G
Ціни на Kingston DC450R SEDC450R/7680G |
---|---|---|---|---|
Kingston DC450R SEDC450R/960G 960 ГБ | від 5 243 грн. | 6 пропозицій | ||
Kingston DC450R SEDC450R/1920G 1.92 ТБ | від 9 740 грн. | 1 пропозиція | ||
Kingston DC450R SEDC450R/7680G 7.68 ТБ | від 82 615 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →