SSD Kingston KC600 mSATA SKC600MS/256G 256 ГБ
Відео 1Фото 3 |
Kingston SKC600MS/256G |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kingston 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kingston.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kingston KC600 mSATA SKC600MS/256G 256 ГБ
Усі ціни 27 →Накопитель SSD mSATA 256GB Kingston (SKC600MS/256G) | 1 469 грн. |
Накопичувач SSD 256GB Kingston KC600 mSATA SATAIII 3D TLC (SKC600MS/256G) | 1 349 грн. |
SSD диск Kingston KC600 256GB mSATA SATAIII 3D TLC (SKC600MS/256G) SKC600M | 1 169 грн. |
Ssd накопичувач Kingston KC600 256 GB (SKC600MS/256G) | 1 799 грн. |
SSD-накопичувач Kingston KC600 256GB mSATA SATAIII 3D NAND TLC (SKC600MS/2 | 1 349 грн. |
ще 20 пропозицій
Крутяк. І TLC, і DRAM кеш, і швидкість в порядку Компоненти, добре тримає швидкість запису Дорогуватий Максим Сергієнко: користуюся Kingston SKC600MS/256G кілька місяців |
Додати відгук
4 травня 2023, 12:42
Хто знає? #
Підкажіть будь ласка, в кого є досвід, чи буде працювати з Stean Deck?
25 листопада 2021, 15:29
Как найти отличие между двумя SSD? #
На сайте два идентичных ssd с разницей в двукратной наработке на отказ и соотв. маркировкой GSKC600MS/512G и SKC600MS/512G и соотв. ценой. Судя по фото на ssd нет буквы G, и как узнать при покупке, что не переплачиваешь за тот-же самый ssd с меньшей наработкой на отказ?
Відеоогляди
Модификації Kingston KC600 mSATA SKC600MS/256G
Ціни на Kingston KC600 mSATA SKC600MS/256G |
---|---|---|---|---|
Kingston KC600 mSATA SKC600MS/256G 256 ГБ | від 1 128 грн. | 27 пропозицій | ||
Kingston KC600 mSATA SKC600MS/512G 512 ГБ SKC600MS | від 2 099 грн. | 34 пропозиції | ||
Kingston KC600 mSATA SKC600MS/1024G 1 ТБ | від 3 523 грн. | 33 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →