від 855 грн.міський, 15 л, для ноутбука, кишені: передній, нижній, 41x29x12 см, вага 540 г
від 654 грн.міський, 17 л, для ноутбука, кишені: передній, нижній, 44x30x11 см, вага 440 г
від 1 090 грн.об'єм 21 л, рюкзак, підлітковий, поліестер, кишені: боковий
від 655 грн.міський, для жінок, 11 л, без відділення для ноутбука, Rolltop, 42x33x12.5 см, вага 350 г
від 1 490 грн.об'єм 21 л, рюкзак, підлітковий, поліестер, кишені: боковий, потаємний
від 1 640 грн.міський, 17 л, для ноутбука, світловідбиваючий, кишені: передній, нижній, 44.5x31x13 см, вага 520 г
від 700 грн.об'єм 21 л, рюкзак, підлітковий, поліестер, кишені: боковий, потаємний
від 1 580 грн.міський, на валізу, 15 л, для ноутбука, кишені: верхній, на спинці, 44x30.5x11 см, вага 680 г
від 1 407 грн.об'єм 21 л, рюкзак, підлітковий, поліестер, кишені: боковий, потаємний
від 1 525 грн.міський, спортивний, 18 л, для ноутбука, кишені: передній, на спинці, 45x27x14 см, вага 690 г
від 1 640 грн.об'єм 21 л, рюкзак, підлітковий, поліестер, кишені: боковий, потаємний
від 1 642 грн.міський, на валізу, 14 л, для ноутбука, кишені: на спинці, 40x30.5x7.5 см, вага 600 г
від 692 грн.об'єм 20 л, рюкзак, шкільний, поліестер, кишені: для пляшки
від 1 525 грн.міський, на валізу, 14 л, для ноутбука, світловідбиваючий, кишені: на спинці, 40x30.5x7.5 см, вага 485 г
від 1 195 грн.об'єм 17 л, рюкзак, підлітковий, поліестер, кишені: для пляшки
від 1 525 грн.міський, для жінок, 18 л, для ноутбука, світловідбиваючий, кишені: нижній, 45x30x13 см, вага 570 г
від 1 455 грн.об'єм 17 л, рюкзак, підлітковий, поліестер, кишені: для пляшки
від 629 грн.міський, 20 л, без відділення для ноутбука, світловідбиваючий, кишені: передній, 39x28x15 см, вага 290 г
від 1 075 грн.об'єм 11 л, сумка, підлітковий, поліестер, кишені: для пляшки