від 855 грн.міський, 15 л, для ноутбука, кишені: передній, нижній, 41x29x12 см, вага 540 г
від 957 грн.об'єм 23 л, рюкзак, підлітковий, ортопедичний, поліестер
від 655 грн.міський, для жінок, 11 л, без відділення для ноутбука, Rolltop, 42x33x12.5 см, вага 350 г
від 825 грн.міський, для жінок, 15 л, без відділення для ноутбука, кишені: передній, 39x28x13 см, вага 395 г
від 933 грн.об'єм 18 л, рюкзак, підлітковий, ортопедичний, поліестер
від 1 280 грн.міський, 17 л, для ноутбука, світловідбиваючий, кишені: передній, 46x29x13 см, вага 620 г
від 1 160 грн.міський, для жінок, 7.5 л, без відділення для ноутбука, кишені: передній, 34x22.5x8.5 см, вага 325 г
від 1 580 грн.міський, на валізу, 15 л, для ноутбука, кишені: верхній, на спинці, 44x30.5x11 см, вага 680 г
від 1 090 грн.об'єм 21 л, рюкзак, підлітковий, поліестер, кишені: боковий
від 1 640 грн.міський, 17 л, для ноутбука, світловідбиваючий, кишені: передній, нижній, 44.5x31x13 см, вага 520 г
від 1 490 грн.об'єм 21 л, рюкзак, підлітковий, поліестер, кишені: боковий, потаємний
від 1 642 грн.міський, на валізу, 14 л, для ноутбука, кишені: на спинці, 40x30.5x7.5 см, вага 600 г
від 700 грн.об'єм 21 л, рюкзак, підлітковий, поліестер, кишені: боковий, потаємний
від 1 525 грн.міський, спортивний, 18 л, для ноутбука, кишені: передній, на спинці, 45x27x14 см, вага 690 г
від 1 408 грн.об'єм 21 л, рюкзак, підлітковий, поліестер, кишені: боковий, потаємний
від 1 525 грн.міський, на валізу, 14 л, для ноутбука, світловідбиваючий, кишені: на спинці, 40x30.5x7.5 см, вага 485 г
від 1 640 грн.об'єм 21 л, рюкзак, підлітковий, поліестер, кишені: боковий, потаємний