Літня шина Kleber Dynaxer HP4 195/65 R15 91H
Відео 5Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Kleber Dynaxer HP4 195/65 R15 91H |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kleber 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kleber.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kleber Dynaxer HP4 195/65 R15 91H
Усі ціни 36 →Шина Kleber DYNAXER HP4 195/65 R15 91H | 2 303 грн. |
Kleber Dynaxer HP4 195/65 R15 91H | 2 412 грн. |
Kleber DYNAXER HP4 195/65 R15 91H (9084127589) | 3 920 грн. |
Kleber Dynaxer HP4 195/65 R15 91H | 2 373 грн. |
Kleber Dynaxer HP4 195/65 R15 91H | 2 622 грн. |
ще 20 пропозицій
3 березня, 22:49
Рік виробництва шин #
Чому фільтр не містить опції, яка б надавала можливість фільтрування шин за роком їх виробництва?
Дякую
Відеоогляди
Модификації Kleber Dynaxer HP4 195/65 R15 91H
Ціни на Kleber Dynaxer HP4 195/65 R15 91H |
---|---|---|---|---|
Kleber Dynaxer HP4 195/65 R15 91H | від 2 268 грн. | 36 пропозицій | ||
Kleber Dynaxer HP4 195/65 R15 91T | від 3 460 грн. | 3 пропозиції | ||
Kleber Dynaxer HP4 195/65 R15 91V | від 3 454 грн. | 1 пропозиція | ||
Kleber Dynaxer HP4 195/65 R15 95H | від 3 680 грн. | 3 пропозиції | ||
Kleber Dynaxer HP4 195/65 R15 95T | від 3 257 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →