Літня шина Kleber Dynaxer HP4 215/50 R17 95W
Відео 5Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Kleber Dynaxer HP4 215/50 R17 95W 215/50 R17 95 V 215/50 R17 95 W |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kleber 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kleber.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kleber Dynaxer HP4 215/50 R17 95W
Шини Kleber Dynaxer HP4 215/50 ZR17 95W XL | 5 692 грн. |
Kleber Dynaxer HP4 215/50 R17 95W XL 870325 | 5 471 грн. |
Kleber Dynaxer HP4 215/50 R17 95W XL | 5 850 грн. |
3 березня, 22:49
Рік виробництва шин #
Чому фільтр не містить опції, яка б надавала можливість фільтрування шин за роком їх виробництва?
Дякую
Відеоогляди
Модификації Kleber Dynaxer HP4 215/50 R17 95W
Ціни на Kleber Dynaxer HP4 215/50 R17 95W |
---|---|---|---|---|
Kleber Dynaxer HP4 215/50 R17 95V | від 3 940 грн. | 12 пропозицій | ||
Kleber Dynaxer HP4 215/50 R17 95W | від 5 471 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →