Всесезонна шина Kleber Quadraxer SUV 235/55 R18 100V
Виберіть розмір шин
Kleber Quadraxer SUV 235/55 R18 100V 235/55 R18 100 V 235/55 R18 104 V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kleber 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kleber.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kleber Quadraxer SUV 235/55 R18 100V
Усі ціни 35 →Kleber Quadraxer SUV 235/55 R18 100V | 4 969 грн. |
Kleber Quadraxer SUV 235/55 R18 100V | 5 170 грн. |
Kleber Quadraxer SUV 235/55 R18 100V | 5 294 грн. |
Kleber Quadraxer SUV (235/55R18 100V) | 4 733 грн. |
KLEBER Всесезонна шина KLEBER Quadraxer SUV 235/55R18 100V | 4 918 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Kleber Quadraxer SUV 235/55 R18 100V
Ціни на Kleber Quadraxer SUV 235/55 R18 100V |
---|---|---|---|---|
Kleber Quadraxer SUV 235/55 R18 100V | від 4 604 грн. | 36 пропозицій | ||
Kleber Quadraxer SUV 235/55 R18 104V | від 6 259 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →