Зимова шина Kleber Transalp 2 215/65 R16C 109R
Відео 3Фото 7 |
Виберіть розмір шин
Kleber Transalp 2 215/65 R16C 109R |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kleber 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kleber.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kleber Transalp 2 215/65 R16C 109R
Усі ціни 29 →Kleber Transalp 2 215/65 R16C 109/107R | 4 698 грн. |
Kleber Transalp 2 215/65 R16C 109/107R | 4 770 грн. |
Kleber Transalp 2 215/65 R16C 109/107R | 5 111 грн. |
Kleber Transalp 2 (215/65R16C 109R) | 4 542 грн. |
Зимние шины Kleber Transalp 2 215/65 R16C 109/107R 42043 | 4 694 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Kleber Transalp 2 215/65 R16C 109R
Ціни на Kleber Transalp 2 215/65 R16C 109R |
---|---|---|---|---|
Kleber Transalp 2 215/65 R16C 104T | від 4 967 грн. | 1 пропозиція | ||
Kleber Transalp 2 215/65 R16C 109R | від 4 480 грн. | 29 пропозицій | ||
Kleber Transalp 2 215/65 R16C 109T | від 4 661 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →