Літня шина Kleber Transpro 205/65 R16C 107T
Відео 2Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Kleber Transpro 205/65 R16C 107T 205/65 R16 107 R 205/65 R16 107 T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kleber 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kleber.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kleber Transpro 205/65 R16C 107T
Усі ціни 42 →Шина Kleber Transpro 205/65 R16C 107T | 4 240 грн. |
Kleber Transpro 205/65 R16C 107/105T | 4 557 грн. |
Kleber Transpro 205/65 R16C 107/105T | 4 170 грн. |
Kleber Transpro 205/65 R16C 107/105T | 4 892 грн. |
Летние шины Kleber Transpro 205/65 R16C 107/105T 21780 | 4 497 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Мене гума порадувала. На комерційний транспорт саме те. За 10тис під вантажем зношування максимум 1мм. Тримають дорогу чудово – йдеш як рейками. Перевантаження не проблема, не гріються, тихі. Я не знайшов. користуюся Kleber Transpro 225/70 R15C 112S місяць і більше рекомендую купити обов'язково |
Додати відгук
Модификації Kleber Transpro 205/65 R16C 107T
Ціни на Kleber Transpro 205/65 R16C 107T |
---|---|---|---|---|
Kleber Transpro 205/65 R16C 107R | від 4 602 грн. | 1 пропозиція | ||
Kleber Transpro 205/65 R16C 107T | від 4 170 грн. | 42 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →