Душова система Kludi A-QA 490950500
Kludi A-QA 490950500 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kludi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kludi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kludi A-QA 490950500
Усі ціни 10 →Душова система KLUDI A-QA DUAL SHOWER SYSTEM з термостатом латунь хром 490 | 47 191 грн. |
Kludi Kludi A-QA DUAL SHOWER SYSTEM з термостатом - 490950500 | 33 978 грн. |
Kludi Kludi E2/A-QA Dual 490950500 | 47 191 грн. |
Душова система Kludi A-Qa Dual 490950500 для ванны и душа с термостатом | 29 529 грн. |
Душевая система KLUDI A-QA DUAL SHOWER SYSTEM с термостатом латунь хром 49 | 34 188 грн. |
ще 5 пропозицій
Додаткові функції і можливості душової системи Kludi A-QA 490950500:
- Ручний душ регулюється по висоті за допомогою ковзного елемента
РекомендуємоПорівняти в таблиці →