Верхній душ Kludi A-QA 494020500
Kludi A-QA 494020500 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kludi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kludi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kludi A-QA 494020500
Усі ціни 10 →Верхній душ прямокутний KLUDI A-QA латунь хром 4940205-00 | 11 004 грн. |
Kludi Kludi Верхній душ A-QA 140 * 245 мм - 494020500 | 7 923 грн. |
Верхній душ KLUDI A-QA без кронштейна, прямоугольный 140x245 мм, хром 4940 | 5 660 грн. |
Душовий гарнітур KLUDI A-QA (494020500) | 9 910 грн. |
Душовий гарнітур KLUDI A-QA (494020500) 494020500 | 11 004 грн. |
ще 5 пропозицій
Додаткові функції і можливості душової системи Kludi A-QA 494020500:
- Функція швидкого очищення від вапняних відкладень
- Різьбове з'єднання — 1/2"
РекомендуємоПорівняти в таблиці →