Верхній душ Kludi A-QA 643400500
Kludi A-QA 643400500 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kludi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kludi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kludi A-QA 643400500
Усі ціни 24 →Верхній душ Kludi A-QA 400 мм хром 6434005-00 | 20 824 грн. |
Лійка для верхнього душу KLUDI A-QA кругла 400мм латунна хром 6434005-00 | 22 597 грн. |
Верхній душ Kludi A-QA (643400500) 643400500 | 18 466 грн. |
Kludi Kludi A-QA верхній душ 400 мм.,білий - 643409100 | 18 280 грн. |
Верхній душ KLUDI A-QA круглый, без кронштейна 400x400 мм, хром 6434005-00 | 21 546 грн. |
ще 19 пропозицій
Додаткові функції і можливості душової системи Kludi A-QA 643409100:
- Функція швидкого очищення від вапняних відкладень
- Різьбове з'єднання — 1/2"
РекомендуємоПорівняти в таблиці →