Верхній душ Kludi A-QA 648800500
Kludi A-QA 648800500 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kludi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kludi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kludi A-QA 648800500
Усі ціни 12 →Верхній душ Kludi A-QA струменя дощ / водоспад 6488005-00 | 43 394 грн. |
Kludi Kludi Верхній душ A-QA 250 мм - 648800500 | 36 059 грн. |
Верхній душ KLUDI A-QA настенный монтаж, на две струи дождь и водопад, хро | 19 630 грн. |
Душовий гарнітур KLUDI A-QA (648800500) | 41 023 грн. |
Душовий гарнітур KLUDI A-QA (648800500) 648800500 | 47 094 грн. |
ще 7 пропозицій
Додаткові функції і можливості душової системи Kludi A-QA 648800500:
- Функція швидкого очищення від вапняних відкладень
РекомендуємоПорівняти в таблиці →