Душова система Kludi A-QA 660950500
Kludi A-QA 660950500 |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kludi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kludi.
Купити Kludi A-QA 660950500
Усі ціни 11 →Душова система з термостатом Kludi Dual Shower System 6609505-00 | 31 151 грн. |
Kludi Kludi Душова сист. Dual Shower A-QA з термостатом - 660950500 | 22 429 грн. |
Kludi Kludi A-QA Dual 200 660950500 | 31 151 грн. |
Душова система KLUDI DUAL SHOWER SYSTEM с термостатическим смесителем, вер | 16 969 грн. |
Душевая система с термостатом Kludi Dual Shower System 6609505-00 | 22 566 грн. |
Базові функції в німецькому виконанні
Німецька подвійна душова система настінного монтажу з термостатом Kludi A-QA 660950500 належить до моделей середнього цінового діапазону. Вона оснащена душовою стійкою з однорежимним круглим душем ∅ 200 мм і укомплектована ручної лійкою Kludi A-QAs 3S. Штанга верхнього душу може регулюватися вліво і вправо по горизонталі, а також по висоті в межах 30 см. Головка верхнього душу з кульовим шарніром допускає нахил під кутом 10°. Ручна лійка отримала довгий шланг Suparaflex 160 см і можливість установки 3-х типів струменя: масажною, м'якою і бадьорою. Гнучкий шланг лійки і «парасолька» верхнього душу кріпляться до стійки різьбовим з'єднанням G 1/2. Обидві голівки душа забезпечені силіконовими форсунками для швидкого очищення від вапняних відкладень.
Неекономний, але тихий
Термостатичний змішувач, який є головним елементом комплекту, обладнаний двома регуляторами, які відповідають за напір і перемикання режимів, а також температуру. Регулювання керамічного запірного вентиля-перемикача працює «за формулою» 90°/90°. Руків'я вибору температури має механічний обмежувач гарячої води при 38 °C, що виключає можливість отримання опіків. Термостат даної моделі має вбудований клапан зворотного струму води, який стабілізує напірні установки при перепадах тиску у водопровідній системі. Змішувач досить легкий в роботі і при штатному тиск 3 бари шум від струменя не перевищує 20 дБ. Але в плані витрати води як ручного, так і верхнього душу, складових 25 л/хв, він досить «ненажерливий».