Верхній душ Kludi A-QA 665110500
Kludi A-QA 665110500 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kludi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kludi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kludi A-QA 665110500
Усі ціни 18 →Лейка для верхнього душа з тропічним душем Kludi A-Qa хром250 мм 6651105-0 | 5 460 грн. |
Лійка для верхнього душу з тропічним душем Kludi A-Qa хром250 мм арт. 6651 | 5 460 грн. |
Лійка для верхнього душу KLUDI A-QA кругла 245мм латунна хром 665110500 | 9 422 грн. |
Верхній душ Kludi A-QA (665110500) 665110500 | 5 893 грн. |
Kludi Kludi Верхній душ A-QA 250 мм. - 665110500 | 6 565 грн. |
ще 13 пропозицій
Додаткові функції і можливості душової системи Kludi A-QA 665110500:
- Різьбове з'єднання — 1/2"
РекомендуємоПорівняти в таблиці →