Верхній душ Kludi A-QA 665210500
Kludi A-QA 665210500 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kludi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kludi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kludi A-QA 665210500
Усі ціни 17 →Лейка для верхнього душа з тропічним душем 250 мм Kludi A-Qa Eco хром 6652 | 9 043 грн. |
Верхній душ Kludi A-QA ECO (665210500) 665210500 | 8 019 грн. |
Kludi Kludi Верхній душ A-QA 250 мм. EKO - 665210500 | 6 901 грн. |
Kludi Kludi A-QA 6652105-00 | 9 813 грн. |
Верхній душ KLUDI A-QA ECO круглый O 245 мм с ограничением расхода воды, б | 9 356 грн. |
ще 12 пропозицій
Додаткові функції і можливості душової системи Kludi A-QA 665210500:
- Функція швидкого очищення від вапняних відкладень
- Різьбове з'єднання — 1/2"
РекомендуємоПорівняти в таблиці →