Змішувач Kludi Ambienta 530290575
Kludi Ambienta 530290575 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kludi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kludi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kludi Ambienta 530290575
Усі ціни 7 →Змішувач для раковини одноважеля з донним клапаном Kludi Ambienta хром 530 | 15 700 грн. |
Змішувач для раковини Kludi Ambienta (530290575) 530290575 | 13 842 грн. |
Змішувач для раковини KLUDI AMBIENTA однорычажный, для небольших раковин, | 9 016 грн. |
Смеситель для раковины Kludi Ambienta (530290575) 530290575 | 13 134 грн. |
Смеситель для раковины однорычажный с донным клапаном Kludi Ambienta хром | 11 376 грн. |
Смеситель для раковины Kludi Ambienta (530290575) 530290575 | 15 919 грн. |
Kludi 530290575 | 14 601 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →