Змішувач Kludi Ambienta 534010538
Kludi Ambienta 534010538 Ambientaбез ручного душу |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kludi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kludi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kludi Ambienta 534010538
Усі ціни 14 →Змішувач з термостатом двухвентильний для ванни Kludi Ambienta хром 534010 | 28 283 грн. |
Kludi Kludi Ambienta 534010538 | 28 283 грн. |
Kludi Kludi змішувач для ванни AMBIENTA термостат - 534010538 | 21 570 грн. |
Змішувач KLUDI AMBIENTA (534010538) | 24 987 грн. |
Смеситель KLUDI AMBIENTA (534010538) 534010538 | 23 750 грн. |
ще 9 пропозицій
Додаткові функції і можливості змішувача Kludi Ambienta 534010538:
- Обмежувач температури води (38 °C)
РекомендуємоПорівняти в таблиці →