Змішувач Kludi Ameo 410280575
Kludi Ameo 410280575 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kludi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kludi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kludi Ameo 410280575
Kludi Kludi AMEO змішувач для умивальника - 410280575 | 6 170 грн. |
Змішувач для раковини KLUDI AMEO однорычажный, без донного клапана, хром 4 | 7 368 грн. |
Kludi DN 15 410280575 | 7 547 грн. |
Смеситель для умывальника Kludi Ameo 410280575 | 7 811 грн. |
Змішувач для раковини KLUDI Ameo 410280575 | 8 192 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →