Змішувач Kludi Ameo 416550575
Kludi Ameo 416550575 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kludi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kludi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kludi Ameo 416550575
Усі ціни 17 →Kludi Kludi Ameo 416550575 | 8 488 грн. |
Змішувач прихованого монтажу для душу Kludi AMEO (416550575) 416550575 | 6 937 грн. |
Kludi Kludi Верхня частина змішувача AMEO, душ, хром - 416550575 | 6 393 грн. |
Змішувач KLUDI AMEO (416550575) | 7 599 грн. |
Смеситель KLUDI AMEO (416550575) 416550575 | 7 569 грн. |
ще 12 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →