Змішувач Kludi Ameo 418300575
Kludi Ameo 418300575 |
|
Обмеження температури при 38 °C
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kludi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kludi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kludi Ameo 418300575
Усі ціни 14 →Змішувач для душу Kludi Ameo одноважільний з термостатом 418300575 | 15 624 грн. |
Kludi Kludi Ameo 418300575 | 16 727 грн. |
Термостат для ванни Kludi AMEO (418300575) 418300575 | 17 030 грн. |
Змішувач прихованого монтажу Kludi AMEO, хром 418300575 | 15 625 грн. |
Встраиваемый смеситель Kludi Ameo для ванны и душа с термостатом 418300575 | 11 468 грн. |
ще 9 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →