Змішувач Kludi Balance 520260575
Фото 4 |
Kludi Balance 520260575 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kludi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kludi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kludi Balance 520260575
Усі ціни 52 →Змішувач для раковини одноважеля Kludi Balance без донного клапана, білий | 16 380 грн. |
Kludi Kludi Balance White 520269175 | 17 776 грн. |
Змішувач для умивальника одноважільний KLUDI Balance чорний латунь 5202687 | 26 664 грн. |
Змішувач для раковини Kludi Balance білий (520269175) 520269175 | 14 527 грн. |
Змішувач для умивальника Kludi BALANCE, хром 520260575 | 11 003 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →