Змішувач Kludi Balance 5210505
Kludi Balance 5210505 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kludi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kludi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kludi Balance 5210505
Усі ціни 10 →Змішувач для умивальника (3/8 ", сенсорний) Kludi Balance 5210505 | 23 129 грн. |
Kludi Kludi Balance 5210505 | 25 099 грн. |
Змішувач інфрачервоний для раковини Kludi Balance (5210505) 5210505 | 20 393 грн. |
Змішувач для умивальника Kludi Balance сенсорний, хром (5210505) | 22 579 грн. |
Смеситель инфракрасный для раковины Kludi Balance (5210505) 5210505 | 19 350 грн. |
ще 5 пропозицій
Додаткові функції і можливості змішувача Kludi Balance 5210505:
- Оптичний датчик руху
- Електронний модуль з індикатором батарейки
РекомендуємоПорівняти в таблиці →