Змішувач Kludi Balance 524450575
Фото 5 |
Kludi Balance 524450575 Balanceбез ручного душу |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kludi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kludi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kludi Balance 524450575
Усі ціни 81 →Змішувач для душа Kludi Balance 524450575 | 20 668 грн. |
Змішувач для ванни KLUDI BALANCE 524459175 | 18 300 грн. |
Kludi Kludi Balance 524459175 | 27 219 грн. |
Змішувач для ванної одноважільний із коротким виливом KLUDI Balance чорний | 27 219 грн. |
Змішувач для ванни Kludi Balance білий (524459175) 524459175 | 22 244 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →