Змішувач Kludi Balance 526550575
Фото 4 |
Kludi Balance 526550575 |
|
Для монтажу потрібно внутрішній блок (в комплект не входить).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kludi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kludi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kludi Balance 526550575
Усі ціни 41 →Kludi Kludi Balance 526550575 | 12 457 грн. |
Зовнішня частина змішувача для душу Kludi Balance (526550575) 526550575 | 7 626 грн. |
Змішувач для душу прихованого монтажу Kludi BALANCE, хром 526550575 | 7 626 грн. |
Змішувач для душу вбудовуваний Kludi Balance (526550575) | 12 801 грн. |
Kludi Kludi змішувач вбудований для душа Balance NEW - 526550575 | 8 761 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →