Змішувач Kludi Balance 527290575
Фото 4 |
Kludi Balance 527290575 |
|
Обмеження температури при 38 °C
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kludi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kludi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kludi Balance 527290575
Усі ціни 19 →Зовнішня частина змішувача без прихованої частини KLUDI Balance білий лату | 21 985 грн. |
Змішувач прихованого монтажу для душу з термостатом Kludi білий (527299175 | 19 658 грн. |
Kludi Kludi змішувач Balance для душу вбудовуваний термостат, чорний - 527 | 23 613 грн. |
Змішувач для душа Kludi Balance термостат, білий (527299175) | 35 060 грн. |
Змішувач KLUDI Balance (527298775) | 26 068 грн. |
ще 14 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →