Змішувач Kludi Balance 528350575
Фото 4 |
Kludi Balance 528350575 |
|
Обмеження температури при 38 °C
Купується окремо прихована частина для внутрішнього монтажу (FLEXX.BOXX 88 011).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kludi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kludi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kludi Balance 528350575
Усі ціни 37 →Kludi Kludi Balance 528358775 | 36 914 грн. |
Зовнішня частина змішувача без прихованої частини KLUDI Balance чорний лат | 37 793 грн. |
Термостат прихованого монтажу для душу Kludi BALANCE чорний матовий (52835 | 37 793 грн. |
Змішувач для душу Kludi BALANCE, чорний 528358775 | 36 912 грн. |
Kludi Kludi змішувач Balance для душу вбудовуваний термостат - 528350575 | 24 871 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →