Змішувач Kludi Bingo Star 428090578
Kludi Bingo Star 428090578 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kludi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kludi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kludi Bingo Star 428090578
Усі ціни 14 →Змішувач одинважільний для кухні Kludi Bingo Star з поворотним виливом, не | 18 614 грн. |
Kludi Kludi Bingo Star 428099678 | 20 201 грн. |
Змішувач для кухні Kludi Bingo Star (428099678) 428099678 | 16 509 грн. |
Kludi Kludi змішувач для кухні BINGO STAR нерж. NEW - 428099678 | 15 068 грн. |
Змішувач для кухні KLUDI BINGO STAR однорычажный, с высоким поворотным изл | 18 171 грн. |
ще 9 пропозицій
Додаткові функції і можливості змішувача Kludi Bingo Star 428090578:
- Підходить для безнапірних водонагрівачів
РекомендуємоПорівняти в таблиці →