Змішувач Kludi Bingo Star 428550578
Kludi Bingo Star 428550578 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kludi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kludi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kludi Bingo Star 428550578
Усі ціни 13 →Kludi Kludi Bingo Star 200 428550578 | 24 304 грн. |
Змішувач для кухні Kludi Bingo Star (428550578) 428550578 | 19 861 грн. |
Kludi Kludi змішувач для кухні BINGO STAR - 428550578 | 17 013 грн. |
Змішувач для кухні KLUDI BINGO STAR 200 однорычажный, с гибким поворотным | 23 173 грн. |
Смеситель для кухни Kludi Bingo Star (428550578) 428550578 | 22 710 грн. |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →