Змішувач Kludi Bingo Star 428590578
Фото 3 |
Kludi Bingo Star 428590578 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kludi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kludi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kludi Bingo Star 428590578
Усі ціни 14 →Змішувач для кухні Kludi Bingo Star з оригінальним висувним виливом 428590 | 18 614 грн. |
Kludi Kludi Bingo Star 428590578 | 20 201 грн. |
Змішувач для кухні Kludi BINGO STAR хром-білий (428590578) 428590578 | 16 509 грн. |
Kludi Kludi змішувач для кухні BINGO STAR - 428590578 | 14 207 грн. |
Змішувач для кухні KLUDI BINGO STAR однорычажный, белый выдвижной поворотн | 19 262 грн. |
ще 9 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →