Душова система Kludi Cockpit Discovery 802009100
Фото 3 |
Kludi Cockpit Discovery 802009100 |
|
Змішувач з обмежувачем гарячої води при 40 °C. З горизонтальним і вертикальним регулюванням кронштейна. Регулювання кута нахилу душової лійки 75°. Двостороння захист від скручування душового шланга.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kludi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kludi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kludi Cockpit Discovery 802009100
Усі ціни 14 →Душова система із термостатом KLUDI Cockpit Discovery із верхнім душем лат | 51 478 грн. |
Душова система Kludi Cockpit Discovery білий-хром (802009100) 802009100 | 49 305 грн. |
Душевая система Kludi Cockpit Discovery (802009100) 201490 | 49 235 грн. |
Kludi Kludi змішувач COCKPIT Discovery - 802009100 | 48 765 грн. |
Kludi Kludi Cockpit Discovery 400 802009100 | 49 235 грн. |
ще 9 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →