Змішувач Kludi E2 492980575
Kludi E2 492980575 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kludi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kludi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kludi E2 492980575
Змішувач для раковини Kludi E2 змішувач хром 492980575 | 19 349 грн. |
Змішувач для умивальника Kludi E2, хром (492980575) | 14 191 грн. |
Смеситель для раковины Kludi E2 однорычажный хром 492980575 | 14 019 грн. |
Змішувач для раковини KLUDI E 492980575 | 17 995 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →