Змішувач Kludi E2 497140575
Kludi E2 497140575 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kludi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kludi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kludi E2 497140575
Усі ціни 19 →Змішувач для душа Kludi E2 змішувач настінний хром 497140575 | 16 111 грн. |
Kludi Kludi E2 497140575 | 15 728 грн. |
Змішувач для душу Kludi E2 (497140575) 497140575 | 10 344 грн. |
Змішувач для душу Kludi DN 15 Е2, хром 497140575 | 10 344 грн. |
Kludi Kludi Змішувач КЛУДІ Е душ, хром (497140575) | 11 600 грн. |
ще 14 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →