Душова система Kludi Fizz 670960500
Фото 3 |
Kludi Fizz 670960500 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kludi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kludi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kludi Fizz 670960500
Усі ціни 12 →Душова система Kludi Dual Shower System 6709605-00 | 44 885 грн. |
Душова система с термостатом Kludi Fizz Dual Shower System (670960500) 670 | 39 807 грн. |
Kludi Kludi Dual Shower System FIZZ + термо - 670960500 | 34 256 грн. |
Kludi Kludi Fizz Dual 670960500 | 48 710 грн. |
Душова система KLUDI FIZZ DUAL SHOWER SYSTEM с термостатическим смесителем | 27 944 грн. |
ще 7 пропозицій
Додаткові функції і можливості душової системи Kludi Fizz 670960500:
- Ручний душ регулюється по висоті за допомогою ковзного елемента
- Захист від зворотного струму води
РекомендуємоПорівняти в таблиці →