Душовий набір Kludi Fizz 676500500
Фото 4 |
Kludi Fizz 676500500 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kludi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kludi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kludi Fizz 676500500
Усі ціни 35 →Душовий гарнітур Kludi Fizz Black Matte чорний матовий 6765087-00 | 4 599 грн. |
Душовий набір KLUDI Fizz із ручною лійкою та шлангом з тримачем хром 67650 | 3 621 грн. |
Душовий гарнітур Kludi Fizz (676500500) 676500500 | 2 959 грн. |
Душовий гарнітур Kludi Fizz 1S хром (6765005-00) 6765005-00 | 2 813 грн. |
Kludi Kludi Душовий гарнітур Fizz - 676508700 | 3 577 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →