Ручна лійка Kludi Fizz 677000500
Kludi Fizz 677000500 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kludi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kludi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kludi Fizz 677000500
Усі ціни 8 →Душова лійка Kludi Fizz хром 6770005-00 | 3 755 грн. |
Ручний душ Kludi Fizz (677000500) 677000500 | 3 312 грн. |
Ручна душова лійка KLUDI FIZZ 3S с переключателем на три типа струи, хром | 3 887 грн. |
Ручной душ Kludi Fizz (677000500) 677000500 | 3 143 грн. |
Душевая лейка Kludi Fizz хром 6770005-00 | 2 664 грн. |
ще 3 пропозиції
Додаткові функції і можливості душової системи Kludi Fizz 677000500:
- Функція швидкого очищення від вапняних відкладень
- Різьбове з'єднання G1/2"
РекомендуємоПорівняти в таблиці →