Душовий набір Kludi Fizz 677408700
Фото 3 |
Kludi Fizz 677408700 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kludi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kludi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kludi Fizz 677408700
Усі ціни 21 →Душовий гарнітур зі штангою Kludi Fizz хром 6774005-00 | 8 135 грн. |
Душовий гарнітур Kludi FIZZ 3S чорний матовий (677408700) 677408700 | 9 681 грн. |
Kludi Kludi Душовий гарнітур Fizz 3S 900 мм,чорна - 677408700 | 8 380 грн. |
Kludi Kludi Fizz 3S 677400500 | 8 828 грн. |
Душовий набір KLUDI Fizz 677400500 | 8 417 грн. |
ще 16 пропозицій
Додаткові функції і можливості душової системи Kludi Fizz 677400500:
- Ручний душ регулюється по висоті за допомогою ковзного елемента
- Функція швидкого очищення від вапняних відкладень
РекомендуємоПорівняти в таблиці →