Душовий набір Kludi Fizz 677409100
Фото 4 |
Kludi Fizz 677409100 |
|
Ручний душ регулюється по висоті за допомогою ковзного елемента
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kludi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kludi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kludi Fizz 677409100
Усі ціни 14 →Душовий гарнітур 3S з штангою KLUDI FIZZ білий / хром 6774091-00 | 9 358 грн. |
Душевой набор Kludi Fizz (677409100) 200164 | 10 157 грн. |
Душовий гарнітур Kludi FIZZ 3S білий (677409100) 677409100 | 8 252 грн. |
Kludi Kludi Душовий гарнітур Fizz 3S 900 мм,білий - 677409100 | 7 143 грн. |
Kludi Kludi Fizz 3S white 677409100 | 10 157 грн. |
ще 9 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →