Ручна лійка Kludi Freshline 645000500
Фото 3 |
Kludi Freshline 645000500 |
|
Система швидкого очищення від вапняного нальоту.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kludi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kludi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kludi Freshline 645000500
Ручний душ Kludi FRESHLINE (645000500) 645000500 | 2 024 грн. |
Душевая лейка Kludi Freshline (645000500) | 2 545 грн. |
Ручной душ Kludi FRESHLINE (645000500) 645000500 | 1 909 грн. |
Душова лійка Kludi Freshline (645000500) | 2 545 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →