Душова система Kludi Freshline 670900500
Kludi Freshline 670900500 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kludi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kludi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kludi Freshline 670900500
Усі ціни 15 →Душовий гарнітур Kludi Freshline Dual Shower System хром 6709005-00 | 22 235 грн. |
Душова система Kludi Freshline Dual Shower System (670900500) 670900500 | 19 607 грн. |
Kludi Kludi FRESHLINE DUAL SHOWER SYSTEM - 670900500 | 16 971 грн. |
Kludi Kludi Freshline Dual 250 670900500 | 24 132 грн. |
Душова система KLUDI FRESHLINE DUAL SHOWER SYSTEM без смесителя, с верхним | 23 009 грн. |
ще 10 пропозицій
Додаткові функції і можливості душової системи Kludi Freshline 670900500:
- Перемикач на 2 положення (ручний/верхній душ)
- Швидке очищення від вапняних відкладень
- Ручний душ регулюється по висоті за допомогою ковзного елемента
РекомендуємоПорівняти в таблиці →