Душова система Kludi Freshline 670920500
Фото 3 |
Kludi Freshline 670920500 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kludi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kludi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kludi Freshline 670920500
Усі ціни 24 →Душова система з термостатом Kludi Freshline хром 6709205-00 | 16 347 грн. |
Душова система з термостатом Kludi Freshline Dual Shower System (670920500 | 31 709 грн. |
Душова система із термостатом KLUDI Freshline Dual із верхнім душем латунн | 20 900 грн. |
Душова система с термостатом Kludi Freshline Dual Shower System (670920500 | 20 111 грн. |
Душевая система Kludi Freshline Dual (670920500) 199873 | 19 995 грн. |
ще 19 пропозицій
Додаткові функції і можливості душової системи Kludi Freshline 670920500:
- Ручний душ регулюється по висоті за допомогою ковзного елемента
- Захист від зворотного струму води
РекомендуємоПорівняти в таблиці →