Душовий набір Kludi Freshline 679400500
Kludi Freshline 679400500 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kludi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kludi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kludi Freshline 679400500
Усі ціни 17 →Душовий гарнітур 3S з штангою 900 мм KLUDI FRESHLINE пластик хром 6794005- | 7 010 грн. |
Душовий набір Kludi Freshline (6794005-00) 679400500 | 7 344 грн. |
Душовий набір KLUDI Freshline із ручною лійкою, шлангом та стійкою 915мм х | 7 607 грн. |
Душовий гарнітур Kludi Freshline 3S (679400500) 679400500 | 6 216 грн. |
Душевой набор Kludi Freshline (679400500) 200186 | 7 607 грн. |
ще 12 пропозицій
Додаткові функції і можливості душової системи Kludi Freshline 679400500:
- Функція швидкого очищення від вапняних відкладень
- Ручний душ регулюється по висоті за допомогою ковзного елемента
РекомендуємоПорівняти в таблиці →