Змішувач Kludi MX 399060562
Фото 4 |
Kludi MX 399060562 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kludi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kludi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kludi MX 399060562
Усі ціни 14 →Змішувач для кухні KLUDI MX змішувач, з довгим поворотним виливом, з додат | 16 447 грн. |
Змішувач для кухні KLUDI MX однорычажный, с длинным поворотным изливом, с | 8 424 грн. |
Кухонный однорычажный смеситель KLUDI MX с дополнительным краном 399060562 | 10 369 грн. |
Kludi MX mocca/chrom 399068262 | 14 883 грн. |
Kludi MX 399060562 с клапаном для стиральной машины | 13 312 грн. |
ще 9 пропозицій
Додаткові функції і можливості змішувача Kludi MX 399060562:
- Модель MX з арт. 399070562 — для безнапірних водонагрівачів
РекомендуємоПорівняти в таблиці →