Змішувач Kludi Objekta 326530575
Kludi Objekta 326530575 Objektaбез ручного душу |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kludi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kludi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kludi Objekta 326530575
Змішувач для ванни Kludi Objekta хром 326530575 | 8 837 грн. |
Змішувач для ванни KLUDI OBJEKTA однорычажный, настенный монтаж, без душев | 4 044 грн. |
Смеситель ля ванны Kludi Objekta 326530575 | 6 402 грн. |
Змішувач для ванни KLUDI OBJEKTA 326530575 | 8 218 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →